Elektro Součástky Akustika Prodej

Vyhledávání

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží v internetovém a kamenném obchodě ELEKTRO ESAP s.r.o.
 
OBJEDNÁVKY - lze provádět prostřednictvím internetu www.esapvm.cz, zasláním E-mailové zprávy esap.vm@seznam.cz ,telefonicky +420 571 622 999, osobně v prodejně, Zašovská 847 Valašské Meziříčí. 
 
DORUČENÍ - PPL BALÍK DO RUKY - zboží kupujícímu dodá přepravní společnost PPL, zákazník bude o doručení telefonicky kontaktován, (ČP), osobní odběr na prodejně PO - PÁ 
v otevírací době. 
 
CENÍK - ceny jsou prezentovány včetně DPH a PHE. Náklady za dopravu zboží jsou uvedeny zvlášť. Firmám a podnikatelům poskytujeme slevy a také množstevní slevy, které budou zahrnuty v potvrzení objednávky. Doběrečné, přepravné a balné účtujeme úměrně velikostí zásilky. Vyzvednutí na prodejně není zpoplatněno.
 
PLATBA - DOBÍRKA - úhrada se provádí přímo přepravní společnosti PPL při převzetí zboží. Možnost úhrady hotově, nebo kartou.
OSOBNÍ ODBĚR - v prodejně ELEKTRO ESAP s.r.o. v otevírací době, pouze v hotovosti, nebo na fakturu.
 
EXPEDICE - zasíláme do 50kg službou PPL. Zákazník hradí náklady spojené s dopravou zboží, nese všechna rizika za přepravu. V případě poškození či ztráty je třeba nárokovat škodu na přepravní společnosti. Je třeba sepsat tzv. škodní zápis, na základě tohoto, pak vymáhat škodu. Doručuje se pouze v pracovní dny.
 
REKLAMACE - prodávající poskytuje na zboží záruku 24 měsíců, ode dne zakoupení zboží. Záruku nelze uplatnit na vady odpovídající míře opotřebení, nebo špatnou manipulací. Reklamace bude vyřízena ze strany prodávajícího do 30dnů a to formou opravy, výměnou zboží, nebo vrácením peněz. Při reklamaci je kupující povinen předložit doklad o zakoupení zboží.
 
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ - poskytnuté osobní údaje zpracováváme v souladu s platnými právními předpisy a to pouze v rozsahu nezbytném, pro splnění účelu zpracování. Osobní údaje zpracováváme pouze v případe, že nám je sami poskytnete. Poskytnutím těchto údajů vyjadřujete zároveň souhlas s tím, že mohou být shromažďovány a zpracovány. Nebudou využívány pro žádné jiné účely, vyjma přepravní společnosti, (dle platné legislativy) a to v nezbytném rozsahu ( jméno, přijímení, adresa, telefon, E-mail), která dále tyto údaje nevyužívá.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.